شما چه بهونه ای برای موفق نشدن دارید؟

این مطلب برای همه مفید است و دیدن این ویدئو می تواند به شما انگیزه ی زندگی کردن بدهد. انگیزه ی اینکه در هر کاری هستید جدی تر و با امید بیشتری جلو بروید.

چه کسانی که به عکاسی علاقه دارند و هم برای کسانی که به عکاسی مشغول هستند و اهداف بزرگی دارند.

اگر شما دست نداشتید چه جوری زندگی می کردید؟

ما انسان ها تا زمانی که از سلامت کامل برخورداریم قدر نعمت بزرگ سلامتی را نمی دانیم و اگر خدای نکرده اتفاقی برایمان بیوفتد حاضریم همه ی زندگی خود را بدهیم تا سلامتی ما به برگردد.

فرض کنید شما از شرایط زندگی کنونی خود راضی نیستید و همیشه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید و در همین شرایط یک اتفاق بد برای یکی از عزسزانتان می افتد و هزینه ی بیمارستان ایشان مبلغ بسیار سنگینی می شود و با همین اوضاع و شرایط بدی که دارید آن پول را مهیا خواهید کرد. من اینجا یک سوال دارم: اگر همین پول را می خواستید برای یک سفر خارج از کشور هزینه کنید، آیا می توانستید؟

چرا ما نمی توانیم زندگی خوبی را برای خودمان رقم بزنیم؟

چرا ما سال ها در یک شغل ثابت در حال درجا زدن هستیم و نمی توانیم چشم اندازی فراتر از امروزمانم داشته باشیم؟

چرا بعد از سال ها عکاسی هنوز یک نمایشگاه عکس نزده ایم؟

چرا بعد از سال ها آموزش عکاسی هنوز نتوانسته ایم در رقابت ها خوش بدرخشیم و کسب مقام و افتخار کنیم؟

چرا ما هدف مشخصی در کارمان نداریم؟

چرا ما برای موفق شدن همش بهانه می گیریم؟

چرا برای موفقیت نمی جنگیم؟

و خیلی از سوالات دیگری که فکر می کنم با دیدن این ویدئو جواب بهتری را به دست خواهید آورد.

به نظر من جواب همه ی مشکلات در ذهن ما وجود دارد. در حقیقت نحوه ی فکر کردن ما رابطه ی مستقیمی با کیفیت زندگی ما درد و اگر می بینید در هر کاری به مشکل بر می خورید شاید باید طرز تفکرتون رو تغییر بدین و بهانه گیری ها رو تعطیل کنید. یک فرد موفق برای هر مشکلی راه حلی پیدا خواهد کرد.

یه جمله ی معروف هست که می گه برای موفق شدن یا راهی خواهم یافت و یا راهی خواهم ساخت.

یک فرد موفق با کار کردن روی تفکرش کم کم از بهانه گیری ها دست برداشته. کم کم این جمله را به خاک سپرده که نمیشه، که نمی تونم، که، که، که

و به جای اون برای هر هدفی راهی پیدا می کنه و اگر مشکلی پیش بیاد به چشم یک فرصت بهش نگاه می کنه.

تا حالا نگاهی به این فکر افتاده اید که خوش اندام و قوی هیکل شوید؟

فرض کنید شما از فردا باشگاه پرورش اندام ثبت نام می کنید و با تمرین هایی که مربی باشگاه به شما می دهد و برنامه ی غذایی مناسب و ورزش مرتب و منظم بعد از گذشت سه ماه شما احساس رشد و قوی بودن در عضلات خود می کنید و وقتی جلوی آینه به خودتان نگاه می کنید احساس خوبی بهتان دست می دهد. حالا فرض کنید که این روند را سه سال ادامه دهید. چه اتفاقی می افتد؟ من مطمئن هستم که بسیار خوش اندام زیبا می شوید. همه ی ما می دانیم برای سلامتی نیازمند ورزش و تغذیه ی درست و مناسب هستیم. حالا سوالم از شما این است که آیا شما فکرتان را به هیچ باشگاه پرورش افکاری می برید؟

آیا ورزش و تغذیه فکرتان مناسب و خوب است؟

فردی که ذهن و تفکری خوب دارد برای هر هدفی راهکاری پیدا می کند اما بعضی از ذهن ها بیمار و ضعیف هستند و برای هر کاری یک نکته ی منفی پیدا می کنند و یک باتلاق وحشتناک برای خود درست کرده اند که اگر کسی هم در حال پیشرفت و موفقیت باشد، او را هم ناامید می کند و می گوید که نمی شود و هی بهانه هایی پیدا می کند برای توجیه خود که نمی شود.

همونگونه که بدن شما نیاز به ورزش و تغذیه دارد، فکر شما هم نیاز به تغذیه و ورزش دارد و شما باید روزانه به رشد فردی خودتان کمک کنید.

فرق نمی کند چه شغلی دارید. آیا از خودتان پرسیده اید که چرا به نتایج دلخواهتان نرسیده اید؟

چرا دیگران در حال پیشرفت و من در حال درجا زدن هستم؟

از خودتان پرسیده اید چرا تا به حال نمایشگاه عکس نداشته اید؟

من به شما قول می دهم اگر درست شروع کنید و پشتکار داشته باشید حتما به هدفتان خواهید رسید.

این مطلب را به صورت کامل در لینک زیر ببینید

https://www.zakeri.photo/video/موفقیت/

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها